• warning: Invalid argument supplied for foreach() in /USER/cigandse/cigandse_hu/www/includes/theme.inc on line 463.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /USER/cigandse/cigandse_hu/www/includes/theme.inc on line 468.

Megjelent a 2014-es B.A.Z. megyei futball napló

A könyv ára 1800 Ft, rendelni a Sportcsarnokban lehet Nagy Gábornál.



U-13: második hely a hazai Winter Cupon




"A" csoport eredménye:

Cigánd SE - Sárospataki USI 2-0
FC Kinder Carei - Cigánd SE 0-3
Sárospataki USI - FC Kinder Carei 1-1, büntetőkkel: 2-1


"A" csoport végeredménye:

Csapat M GY GYB VB V GK P
1. Cigánd SE 2 2 0 0 0 5-0 6
2. Sárospataki USI 2 0 1 0 1 1-3 2
3. FC Kinder Carei 2 0 0 1 1 1-4 1


"B" csoport eredménye:

FK Csíkszereda - Kisvárda FC 3-1
Debreceni VSC - FK Csíkszereda 2-1
Kisvárda FC - Debreceni VSC 2-3


"B" csoport végeredménye:

Csapat M GY GYB VB V GK P
1. Debreceni VSC 2 2 0 0 0 5-3 6
2. FK Csíkszereda 2 1 0 0 1 4-3 3
3. Kisvárda FC 2 0 0 0 2 3-6 0


"C" csoport eredménye:

Bozsik LA Nyírsuli - FA Kapi 2-0
Hajdúszoboszlói SE - Bozsik LA Nyírsuli 0-0, büntetőkkel: 1-3
FA Kapi - Hajdúszoboszlói SE 0-2


"C" csoport végeredménye:

Csapat M GY GYB VB V GK P
1. Bozsik LA Nyírsuli 2 1 1 0 0 2-0 5
2. Hajdúszoboszlói SE 2 1 0 1 0 2-0 4
3. FA Kapi 2 0 0 0 2 0-4 0


7-9. helyért:

FC Kinder Carei - Kisvárda FC 1-1, büntetőkkel: 0-1
FA Kapi - FC Kinder Carei 3-3, büntetőkkel: 3-1
Kisvárda FC - FA Kapi 4-0

Csapat M GY GYB VB V GK P
7. Kisvárda FC 2 1 1 0 0 5-1 5
8. FA Kapi 2 0 1 0 1 3-7 2
9. FC Kinder Carei 2 0 0 2 0 4-4 2


4-6. helyért:

Sárospataki USI - FK Csíkszereda 1-3
Hajdúszoboszlói SE - Sárospataki USI 7-1
FK Csíkszereda - Hajdúszoboszlói SE 2-2, büntetőkkel: 3-2

Csapat M GY GYB VB V GK P
4. FK Csíkszereda 2 1 1 0 0 5-3 5
5. Hajdúszoboszlói SE 2 1 0 1 0 9-3 4
6. Sárospataki USI 2 0 0 0 2 2-10 0


1-3. helyért:

Cigánd SE - Debreceni VSC 0-2
Bozsik LA Nyírsuli - Cigánd SE 1-2
Debreceni VSC - Bozsik LA Nyírsuli 3-0

Csapat M GY GYB VB V GK P
1. Debreceni VSC 2 2 0 0 0 5-0 6
2. Cigánd SE 2 1 0 0 1 2-3 3
3. Bozsik LA Nyírsuli 2 0 0 0 2 1-5 0

A torna végeredménye:
1. Debreceni VSC
2. Cigánd SE
3. Bozsik LA Nyírsuli
4. FK Csíkszereda
5. Hajdúszoboszlói SE
6. Sárospataki USI
7. Kisvárda FC
8. FA Kapi
9. FC Kinder Carei



Megjelent az Oldalvonal Sportmagazin újság 2014. decemberi száma!

A tartalomból:
- Putnok az őszi bajnok!
- Falinaptár a 2-3. oldal!
- Tiszaújvárosban kifizetődött a türelem!
- Eredmények, tabella, góllövőlista



V. SALLER WINTER CUP (U-13) menetrend

Hibátlan teljesítménnyel és tornagyőzelemmel kezdte U-13-as csapatunk a teremszezont!

Nagykapos, eredmények:

FA Kapi - Kráľovský Chlmec 0-2
MFK Zemplín Michalovce - Cigánd SE 1-2
FA Kapi - SAFI Presov 1-3
Kráľovský Chlmec - MFK Zemplín Michalovce 0-0
Cigánd SE - FA Kapi 11-1
SAFI Presov - MFK Zemplín Michalovce 1-0
Kráľovský Chlmec - SAFI Presov 0-0
Cigánd SE - Kráľovský Chlmec 6-0
FA Kapi - MFK Zemplín Michalovce 2-3
Cigánd SE - SAFI Presov 7-1

A torna végeredménye:

Csapat M GY D V GK P
1. Cigánd SE 4 4 0 0 26-3 12
2. SAFI Presov 4 2 1 1 5-8 7
3. Kráľovský Chlmec 4 1 2 1 2-6 5
4. MFK Zemplín Michalovce 4 1 1 2 4-5 4
5. FA Kapi 4 0 0 4 4-19 0

A tornagyőztes csapat.

A gólkirály is tőlünk került ki.



VII. Cigándi Tél Kupa menetrend

Csoportbeosztás

"A" csoport "B" csoport
Fuxtec-Filo Sportcentrum Cigánd U-19 "A"
FA Kapi Focistások
Zebrák Becő Kft
FBT Nyírbátor Dream Car
Csilla Presszó
"C" csoport "D" csoport
Kétbal Levi Sport
Pátroha LSE Cigánd SE U-19 "B"
Somotor Jamaica
Tuzsér Brazil SC ALL STAR
"E" csoport "F" csoport
Girdán-Fa Cigánd SE Putnok VSE
Diego Nyíregyháza Malibu FC
Tokaj Evinor Szerencs
Kuglóf 2000 Kft. For You 2


MENETREND


2014.12.05. (péntek)

16:00 Fuxtec Filo Focicsarnok - FC Kapi
16:30 Zebrák - FBT Nyírbátor
17:00 Fuxtec Filo Focicsarnok - Csilla Presszó
17:30 FC Kapi - Zebrák
18:00 FBT Nyírbátor - Csilla Presszó
18:30 Fuxtec Filo Focicsarnok - Zebrák
19:00 FC Kapi - FBT Nyírbátor
19:30 Zebrák - Csilla Presszó
20:00 Fuxtec Filo Focicsarnok - FBT Nyírbátor
20:30 FC Kapi - Csilla Presszó


2014.12.06. (szombat)

09:30 Kétbal - Pátroha LSE
10:00 Somotor - Tuzsér Brazil SC
10:30 Pátroha LSE - Tuzsér Brazil SC
11:00 Kétbal - Somotor
11:30 Somotor - Pátroha LSE
12:00 Kétbal - Tuzsér Brazil SC
12:30 Cigánd SE U-19 "A" - Focistások
13:00 Becő Kft - Dream Car
13:30 Levi Sport - Cigánd SE U-19 "B"
14:00 Jamaica - ALL STAR
14:30 Cigánd SE U-19 "A" - Becő Kft
15:00 Focistások - Dream Car
15:30 Levi Sport - Jamaica
16:00 Cigánd SE U-19 "B" - ALL STAR
16:30 Focistások - Becő Kft Kenézlő
17:00 Cigánd SE U-19 "A" - Dream Car
17:30 Levi Sport - ALL STAR
18:00 Jamaica - Cigánd SE U-19 "B"
18:30 "A" 4. helyezett - "B" 3. helyezett = G
19:00 "C" 3. helyezett - "D" 3. helyezett = H


2014.12.07. (vasárnap)

07:30 Girdán-Fa Cigánd SE - Diego Nyíregyháza
08:00 Tokaj Evinor - Kuglóf 2000 Kft
08:25 Putnok VSE - Malibu FC
08:55 Szerencs - For You 2
09:20 Girdán-Fa Cigánd SE - Tokaj Evinor
09:50 Diego Nyíregyháza - Kuglóf 2000 Kft
10:20 Putnok VSE - Szerencs
10:45 Malibu FC - For You 2
11:15 Girdán-Fa Cigánd SE - Kuglóf 2000 Kft
11:40 Diego Nyíregyháza - Tokaj Evinor
12:05 Putnok VSE - For You 2
12:30 Malibu FC - Szerencs
13:00 "E" 3. helyezett - "F" 3. helyezett = I
Egyenes kiesés:
I. 13:30 A1 - I
II. 13:55 B1 - H
III. 14:20 C1 - G
IV. 14:50 D1 - A3
V. 15:20 E1 - A2
VI. 15:45 F1 - B2
VII. 16:15 C2 - E2
VIII. 16:40 D2 - F2
Középdöntők:
17:10 I. - III. =X
17:40 II. - IV. =Y
18:10 V. - VII. =Z
18:40 VI. - VIII. =W
I. elődöntő: 19:10 X - Z
II. elődöntő: 19:35 Y - W
20:00 Tombola sorsolás
20:30 3. helyért (I. elődöntő vesztese - II. elődöntő vesztese)
21:00 DÖNTŐ (I. elődöntő győztese - II. elődöntő győztese)
21:30 Eredményhirdetés



NB III Keleti-csoport mai eredményei

DVSC-DEAC - Salgótarjáni BTC-Puebla 2-0 (0-0)
Debrecen, Oláh Gábor utcai Stadion
v.: Kátai (Galán, Márkus)

Gól: Kulcsár 74', Dombi 79'

DVSC-DEAC: Rácz - Ruzsa, Kinyik, Kovács G., Illés, Dombi, Berdó, Ferenczi, Nagy K. (Györky 86'), Kulcsár, Juhász (Nagy A. 59')
Edző: Szatmári Csaba

Salgótarjáni BTC-Puebla: Kozma - Kerényi, Privigyei, Csornij, Sólyom, Horváth R., Banai, Tarlósi (Nagy K. 34'), Szlezák, Ludányi (Bakos 83'), Liszka
Edző: Almási Dénes, Oláh Béla



Veresegyház VSK - Felsőtárkány SC 1-2 (1-1)
Veresegyház
v.: Pillók (Fodor R., Temleitner)

Gól: Palásthy 10' illetve Csóka 29', Menyhért 58'

Veresegyház VSK: Pénzelik - CSendom, Szűcs, Tóvízi, Deák, Nagy D., Kozma, Radics, Pádár (Danielisz 46'), Kapcsos (Novák 67'), Palásthy
Edző: Balogh Csaba

Felsőtárkány SC: Illyés - Nyitrai, Kaszás, Menyhért, Bocsi, Barzsó, Kasza, Vágó (Jakab 67'), Kerékgyártó (Fügedi 90'), Csóka, Kálmán
Edző: Sütő Szilárd



A Nyírsulitól szenvedtek ma vereséget utánpótlás csapataink

Bozsik LA Nyírsuli U-21 - Cigánd SE U-21 6-1 (1-1)
Gólunk: Szabó R. 28'

Bozsik LA Nyírsuli U-17 - Cigánd SE U-17 2-1 (2-1)
Gólunk: Lakatos L. 18'



Vereség az utolsó őszi bajnokin

  • FC Hatvan - Cigánd SE 4-1 (2-0)
  • Hatvan
  • 150 néző
  • v.: Horváth T. (Baghy, Molnár I.)

Gól: Kelemen 20' 43' 63', Simon 59' illetve Fekete G. 86'

FC Hatvan: Gyulay - Surányi (Bodnár 74'), Mundi, Illés, Kelemen (Taliga 79') - Juhász, Franyó, Ács (Czibolya 84'), Ficsor - Katona R., Simon

Cigánd SE: Sánta - Varga M., Sipos, Tempfli (Pop 46'), Varga K. - Ur, Baksa - Varga Z. (Szabó R. 46'), Katona Gy., Roszel - Molnár (Fekete G. 58')
Edző: Vígh Ferenc


További eredmények:


Kazincbarcikai SC - Putnok FC 4-0 (2-0)
Kazincbarcika
v.: Farkas T. (Kovács G., Szarvas L.)

Gól: Irhás 31', Montvai 36', Sárközi 76', Lipusz 87'

Kazincbarcikai SC: Miski - Czető, Katona, Lakatos, Nagy P., Illés R., Szabó Á., Irhás, Dobos (Lipusz 77'), Sárközi (Dávid 86'), Montvai
Edző: Gálhidi György

Putnok FC: Botló - Szemere, Zimányi, Nagy Cs., Horváth, Fehér, Galambosi, Tóth Sz. (Kerényi 63'), Madarász (Bedea 72'), Monyók, Sápi (Marcinaskó 52')
Edző: Koszta Péter



Nyírbátor FC - Kisvárda Master Good 1-3 (1-2)
Nyírbátor
v.: Takács M. (Viczián, Berecz)

Gól: Pálfi 21' illetve Kardos 45' 50', Bouard 12'

Nyírbátor FC: Tóth Sz. - Pálfi, Lipcsei, Ráti (Sándor 83'), Jeddi, Ambrusz, Boros, Benkő, Nagy D., Erdei, Fabu (Osváth 65')
Edző: Kovács János

Kisvárda Master Good: Vasas - Molnár, Kardos, Hegedűs, Hidi (Módis 46'), Minczér, Fodor, Erős (Mykuliak 87'), Nagy R. (Brankovics 69'), Bouard, Milovac
Edző: Kocsis János



Jászberényi FC - Budapest Honvéd-MFA 0-1 (0-0)
Jászberény
v.: Jakab (Berényi Á., Vad A.)

Gól: Bobál 66'

Jászberényi FC: Szatmári - László K., Gulyás, Bárkányi, Tisza, Farkas, Szilágyi, Kelemen (Maka 80'), Lékó, Ludasi (Keresztes 85'), Bálint A. (Bálint P. 70')
Edző: Németh Gyula

Budapest Honvéd-MFA: Vereckei - Erdős, Dékány, Navarro, Bora, Sundas, Kapacina, Karacs (Mátyás 87'), Ihrig-Farkas (Tóth B. 57'), Bobál, Szabados (Bodrogi 90+2')
Edző: Simon Miklós



Hajdúböszörményi TE - Termálfürdő FC Tiszaújváros 1-3 (0-2)
Hajdúböszörmény
v.: Lovas L. (Pogonyi, Csatári)

Gól: Lovas 56' illetve Kovács P. 30' 89', Galambos 75'
Kiállítva: Kerek 85'

Hajdúböszörményi TE: Somogyi - Kerek, Tóth T., Simonka, Lovas, Szabó Márton, Környei (Fülöp 79'), Jeremiás, Benke (Szabó Máté 33'), Tóth L., Bogdanovic
Játékos-edző: Igor Bogdanovic

Termálfürdő FC Tiszaújváros: Tóth Cs. - Galambos, Czégel, Hajdu, Molnár F., Bussy (Polényi 88'), Patalenszki, Kerekes, Molnár L., Kovács P. (Sebők 90+1'), Kovács Sz. (Tóth T. 69')

folyamatosan frissül...



Nyírbátorban szenvedtek vereséget ma utánpótlás csapataink

Nyírbátor FC U-15 - Cigánd SE U-15 2-1 (0-1)
Gólunk: Feka A. 27'

Nyírbátor FC U-14 - Cigánd SE U-14 7-1 (2-0)
Gólunk: Koszta Sz. 79'



Tartalom átvétel